w koszyku

brak
produktów

Regulamin sklepu.

1. Serwis  internetowy, działający pod adresem www.ochocki.turek.pl , 62-700 Turek Szadów Pański 6a - prowadzony jest przez firmę  OCHOCKI OKNA I DRZWI  Krzysztof Ochocki , Szadów Pański 6a;  62- 700 Turek,woj. Wielkopolskie.


Dane Sprzedawcy: 

OCHOCKI OKNA I DRZWI  
Krzysztof Ochocki
Szadów Pański 6a
62-700 Turek

NIP: 668-162-30-46
REGON: 311494642
 
nr konta :

PKO S.A.

90 1020 2762 0000 1602 0002 2723


Serwis (sklep) internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet .

Oferta przedstawiona w naszym serwisie ma charakter głównie informacyjny !

Towary przeznaczone do sprzedaży wysyłkowej znajdują się wyłącznie w zakładce " dostępne od ręki "  " OUTLET "

Oferta przedstawiona przez nasz sklep na stronach internetowych nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę www.ochocki.turek.pl , za pośrednictwem serwisów aukcyjnych (Allegro), telefonicznie, faxem lub e-mailem, oraz osobiście .

2. Zamówienia poprzez stronę www.ochocki.turek.pl  mogą składać klienci, którzy założyli indywidualne konto w serwisie , zalogowali się na swoim indywidualnym koncie klienckim oraz klienci nie posiadający konta klienta w sklepie.


3.   Obsługa zamówienia rozpoczyna się po potwierdzeniu zamówienia przez kupującego, poprzez kliknięcie w specjalny link, który zostaje wysłany na adres e-mail Klienta w chwili złożenia zamówienia lub po telefonicznym potwierdzeniu przez Klienta faktu złożenia zamówienia.

4. Realizacja zamówienia płatnego z góry rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu lub po otrzymaniu potwierdzenia opłacenia transakcji od operatora przyjmującego szybkie płatności internetowe.  Zamówienia płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu 30 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane (nie będą realizowane).


5. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu przekazania zamówienia do produkcji
 (status transakcji - ZAMÓWIENIE PRZYJĘTE).

6. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie (+48) 63 21 41 303  lub e-mailem pod adresem biuro@ochocki.turek.pl. Zgodnie z obowiązującym prawem konsumenckim.

7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

8. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

9. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które pokrywa nabywca. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

10. Przesyłki do 30kg i wartości nie przekraczającej 1000zł dostarcza Poczta Polska , lub kurier . Przesyłki powyżej 30kg i 1000zł dostarczane są transportem sprzedającego wg poniższych stawek:

10-100 km  - 100zł    -przy zakupie powyżej  2000 zł transport gratis.
101-200 km - 200zł   -przy zakupie powyżej  3000 zł transport gratis.
201-300 km - 300zł   -przy zakupie powyżej  7000 zł transport gratis.
301-400 km - 400zł   -przy zakupie powyżej  8000 zł transport gratis.

Powyżej 400 km  - indywidualna wycena

 Nabywca podczas składania zamówienia może wybrać tzw. "Odbiór osobisty" i odebrać zamówione produkty bezpośrednio w siedzibie sklepu internetowego.
Wybierając opcję "Odbiór osobisty " każdy Klient otrzymuje rabat procentowy zależny od wielkości zakupów wg wzoru :

3000 zł  do  4999,99 zł    - 3%
5000 zł  do 6999,99 zł    - 5%
powyżej 7000 zł             -7%   rabatu.

Przy opcji "Odbiór osobisty " -"Płatność przy odbiorze " - klient zobowiązany jest do wpłacenia min 30% wartości zamówienia w formie zaliczki.

11. Koszty przesyłki pokrywane są przez nabywcę. Przy zamówieniach o wartości powyżej 8000,00 złotych koszt dostawy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej pokrywa firma Ochocki

12. Termin realizacji zamówień może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od  naszej firmy . Jednakże o zmianach terminu dostawy lub odbioru osobistego Klient zostanie poinformowany telefonicznie lub mailowo .

13. Klient może wybrać następujące formy płatności za złożone zamówienia


- Płatność z góry - przelewem bankowym na konto sklepu

-Płatność przy odbiorze -płatność przedpłata minimum 30%  przelewem bankowym , pozostała kwota gotówką przy odbiorze .

(dotyczy klientów zarejestrowanych w serwisie  )

14. Kupujący składający zamówienie płatne z góry, zobowiązuje się opłacić zamówienie w ciągu 30 dni od daty jego złożenia. Firma Ochocki  zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia złożonego przez  kupującego jeżeli nie zostanie ono opłacone w ciągu 30 dni od daty jego złożenia.

15. Zwrot bez podania przyczyny.
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w naszym sklepie.
Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu (faktura VAT) oraz wypełnionym Formularzem zwrotu.

16. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towarów zapłaconej przez klienta, widniejącej na dokumencie sprzedaży (fakturze VAT). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni (od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem), przelewem bankowym na wskazane przez klienta konto bankowe. Koszt przesyłki do klienta (uwzględniony na dokumencie zakupu - fakturze VAT) i koszt odesłania towaru przez klienta nie podlegają zwrotowi.

17. Reklamacje.
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres sklepu OCHOCKI OKNA I DRZWI  z siedzibą w miejscowości Turek Szadów Pański 6a . Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu (KOPIĘ ) oraz formularz reklamacyjny. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia.
Towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pozbawiany wad, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

18. Rejestracja / Indywidualne konto Klienckie / Zam. jednorazowe.
Założenie indywidualnego Konta Klienckiego w sklepie  lub złożenie zamówienia jednorazowego oznacza akceptację Polityki Prywatności sklepu OCHOCKI OKNA I DRZWI oraz wyrażenie zgody na  przetwarzanie danych osobowych zgodnie z tą w/w polityka. Sklep OCHOCKI zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, podane podczas rejestracji i do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

19. Wyrażam zgodę na przekazanie mojego adresu e - mail do Ceneo SA z siedzibą we Wrocławiu oraz na przetwarzanie przez Sklep oraz Ceneo SA moich danych osobowych,
w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997

20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dni 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

21. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Sklep OCHOCKI OKNA I DRZWI  zastrzega sobie prawo do wprowadzenia okresowych zmian w powyższym regulaminie. Klienci składający zamówienie w sklepie zobowiązani są do zapoznania się z aktualnym regulaminem. W przypadku braku akceptacji regulaminu prosimy o nie dokonywanie zakupów w serwisie www.ochocki.turek.pl


POLITYKA PRYWATNOŚCI  RODO 

                                                     ..... więcej 


                     

           POLITYKA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH               
                                              .... więcej